Zakład Produkcyjno - Handlowy
„EKO - OKNA”
Wiesław Furmanek

22-400 Zamość
ul. Przemysłowa 22
tel. 84 639 68 58
tel. 84 638 98 08
tel. kom. 606 306 150

e-mail:
biuro@eko-okna.net.pl

O firmie

Zakład Produkcyjno – Handlowy „EKO-OKNA” Wiesław Furmanek to firma działająca na rynku zamojskim od stycznia 2003 roku. Firma produkuje wysokiej jakości stolarkę PCV w bezołowiowym systemie Inoutic/Deceuninck oraz stolarkę aluminiową – ALUPROF.

Od 2011 roku firma zajmuje się produkcją i montażem nowoczesnych rolet aluminiowych opartych na systemie Aluprof.

Zakres działalności firmy to nie tylko produkcja ale też usługi z nią związane takie jak: montaż stolarki okiennej i drzwiowej, usługi remontowo – budowlane. Od 2009 roku oferta firmy została rozszerzona o ogrodzenia: siatki, panele i przęsła, jak również rolety i żaluzje. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjno - handlowo – usługowej oparte na sprawdzonej i wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnym parku maszynowym i własnej bazie produkcyjnej. Atutem firmy są doskonałej jakości produkty – stolarka PCV w systemie Inoutic/Deceuninck oraz stolarka otworowa, aluminiowa w systemie ALUPROF. Jako nieliczna na rynku producentów stolarki PCV, firma EKO-OKNA oferuje 10-letnią gwarancję na wykonane okna i drzwi PCV.

Oferta, od początku istnienia firmy, kierowana jest do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych o wysokich wymaganiach, którzy chcą zakupić bardzo dobry produkt za relatywnie niską cenę. W naszych działaniach nie kierujemy się zasadą, odchudzania produktu a posiadana licencja, na podstawie której produkujemy okna i drzwi systemu Inoutic/Deceuninck zmusza nas wręcz do zachowania najwyższych standardów i norm technicznych przyjętych w Europie zachodniej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy oraz sprawdzenia i porównania naszej oferty z produktami konkurencji. Klienci na pewno nie będą zawiedzeni.

Deceuninck to światowy lider w produkcji innowacyjnych systemów budowlanych przeznaczonych na okna, drzwi, elewacje i tarasy, wykonywanych w technologii PVC oraz kompozytu Twinson. Dzisiaj Grupa Deceuninck działa w 75 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 3000 osób, a jej obroty sięgają wartości 650 milionów EURO rocznie.

Wszystkie profile Deceuninck/Inoutic są produkowane w technologii bezołowiowej. Oznacza to, że w procesie produkcji zamiast tradycyjnych stabilizatorów ołowiowych wykorzystano stabilizatory wapniowe. Jest to bardzo wymierny wkład w ochronę środowiska naturalnego.
Polityka Prywatności
© 2023 Net Partners